Ламінування брів в домашніх умовах: 30 хвилин і в тебе ідеальні брови!
Ламінування брів — це косметична процедура, яка допомагає зафіксувати волоски в потрібному положенні, надати гарної форми неслухняним бровам. Брови набувають більш естетичного вигляду, стають пишними. Весь наступний місяць брови матимуть вигляд щойно розчесаних — і дуже природних.
Домашнє ламінування
Для початку процедури необхідно очистити обличчя від косметики, а потім знежирити волоски та розчесати їх. Необхідно провести щіточкою у напрямку знизу вгору. Після цього:
- На кореневу частину нанести перший засіб Step 1 JOLY:LAB. Він «відкриває» лусочки волосків, роблячи їх м'якшими і сприйнятливими. Розподіляйте засіб рівномірно, не наносячи густим шаром.
- Зачекати 6-13 хв доки засіб подіє. Точний час вказується в інструкції та залежить від типу волоска. Для покращення ефекту брови накривають плівкою.
- Видалити плівку та залишки засобу сухим ватним диском.
- Нанести Step 2 JOLY:LAB. Це засіб, який зафіксує волоски у потрібній формі. Принцип його нанесення схожий на попередній. Через 5-12 хвилин залишки фіксатора знімаються сухим ватним диском.
- Нанести Step 3 JOLY:LAB. Він призначений для активного відновлення волосяної структури. Активні компоненти в складі підібрані таким чином, щоб повністю відновити волосся, заспокоїти шкіру та надати максимальний захист.
На цьому процес ламінування можна вважати завершеним, але залишається ще низка додаткових процедур. Деякі дівчата тонують чи фарбують брови. Зробити це можна перед нанесенням Step 3.
Скільки тримається домашнє ламінування
Якщо порівнювати, то час, протягом якого триматиметься ламінування, зроблене дома та в салоні, не відрізняється. Ефект ламінування тримається до 2х місяців і залежить від таких чинників: швидкість відростання нових волосків, структури волосся.
Щоб ламінація трималася довше, рекомендується дотримуватись ряду правил:
- Не мочити брови протягом 24 годин після ламінування.
- Не терти і не наносити на них інші косметичні засоби.
Перелічені правила допомагають підтримувати гарну форму брів. Виривати ламіновані волоски не бажано, щоб не зіпсувати форму.
Чи є протипоказання
Будь-яка дія хімічно активних засобів на шкіру не дозволяється, якщо є пошкодження епідермісу. Це може бути як випадкова подряпина, так і шкірні захворювання (екзема, дерматит). Ознаки проблемної шкіри: почервоніння, свербіж, висипи, гнійнички та ін. Дуже суха шкіра також не повинна піддаватися впливу засобів ламінування.
Чи варто ламінувати брови вдома
Брови кожної жінки індивідуальні. Їх волоски розрізняються за товщиною та текстурою. В одних вони товсті та тверді. В інших тонкі та ламкі. Процедура ламінування проста і при дотриманні всіх правил, у вас неодмінно вийде бездоганний результат ламінування!